ZABUDOL SI DETAILY?

O JASLIACH STONOŽKA PREŠOV

– Detské súkromné jasle STONOŽKA v Prešove sú moderným a nadštandardným zariadením na opateru detí.
– Prevádzka jaslí je celoročná počas pracovných dní v čase od 7.00 hod. do 16.30 hodiny v Prešove na sídlisku 3.
– Nachádzame sa v tichej lokalite mesta Prešov. Nájdete nás na Sídlisku III, ulica Na Bikoši č. 3, na prízemí novopostaveného polyfunkčného domu.
– Jasle Stonožka poskytujú celodennú, poldennú, prípadne aj hodinovú opateru, ak to umožňuje kapacita jaslí a dieťatko to zvláda.
– Našim krédom je šťastné, usmiate dieťa a spokojní rodičia. Snahou našich jaslí je vytvoriť pre vaše dieťa pokojné a láskyplné prostredie.
– Sme tu, aby sme deťom poskytli starostlivosť, vďaka ktorej môžu rozvíjať svoje schopnosti a prežiť bezstarostné chvíle v spoločnosti svojich rovesníkov. Snažíme sa o to, aby bol prechod z rodiny do jasličiek čo najmenej stresujúci a bezproblémový ako pre deti, tak aj pre ich rodičov. Samozrejmosťou je individuálny prístup.
– Vytvárame celodenný program zameraný na vybudovanie a dodržiavanie základných hygienických, stravovacích a seba obslužných návykov.
– Podporujeme vývoj telesného a estetického cítenia detí. Dôraz kladieme aj na pracovnú a rozumovú výchovu. Jednotlivé edukačné aktivity prebiehajú hravou formou pod láskavým dohľadom kvalifikovaného personálu.
– Ponúkame vyváženú celodennú stravu ( raňajky, desiata, obed, olovrant) obohatenú dostatkom čerstvého ovocia, zeleniny a tiež dodržiavanie pitného režimu.
Stravu pripravujeme vo vlastnej kuchynke, ktorá spĺňa všetky súčasné hygienické normy a nariadenia. Teta kuchárka pre Vaše dieťa pripraví každý deň čerstvé a chutné jedlá.
– Jasličky STONOŽKA vytvárajú harmonické prostredie pre všestranný rozvoj Vašich detí. Cieľom je, aby sme našim najmenším vytvorili skutočný druhý domov. Zakladáme si na kvalitnej starostlivosti, dôvere a rodinnej atmosfére.

HORE